| Toorts | XP8, 400A |
|---|---|
| Toorts Type | MIG |
| MIG Type | XP8 |
| Koeling | Gas |
| XP8 Inschakelduur | 80% |
| CO2 | 480A – 17.2kW @ 100% |
| Mixed Gas | 300A – 9.0kW (95/5), 400A – 12.0kW (80/20) |
| Diameter optie | 1.2mm-2.4mm (0.045"-3/32") |
| Aansluiting | Euro |
| Lengte optie | 3.0m (10ft), 4.0m (13ft), 5.0m (16ft) |
| Materiaal | Metaal, Plastic |
| Kleur | Grijs, Metallic, Zilver |
| Toorts Onderdelen | Onderdelen |
XP8 400A Onderdelen
Gasgekoelde Migtoorts
XP8 400A Onderdelen
Gasgekoelde Migtoorts
Codenummer (SKU):
XP8-400A Spares & Parts
Categorieën: MIG Lastoortsen, Toortsen, XP8
Productlabels: XP8, XP8 Onderdelen
Merk: XP8
Vanaf:
€2,82 - €18,34Prijsklasse: €2,82 tot €18,34


