| Toorts | XP8, 350A |
|---|---|
| Toorts Type | MIG |
| MIG Type | XP8 |
| Koeling | Gas |
| XP8 Inschakelduur | 80% |
| CO2 | 425A – 14.9kW @ 100% |
| Mixed Gas | 300A – 9.0kW (95/5), 350A – 10.5kW (80/20) |
| Diameter optie | 1.0mm-1.6mm |
| Aansluiting | Euro |
| Lengte optie | 3.0m (10ft), 4.0m (13ft), 5.0m (16ft) |
| Materiaal | Metaal, Plastic |
| Kleur | Grijs, Metallic, Zilver |
| Toorts Onderdelen | Onderdelen |


