| Toorts | XP8, 200A |
|---|---|
| Toorts Type | MIG |
| MIG Type | XP8 |
| Koeling | Gas |
| XP8 Inschakelduur | 80% |
| CO2 | 260A – 7.8kW @ 100% |
| Mixed Gas | 200A – 6kW (80/20), 200A – 6kW (95/5) |
| Diameter optie | 0.6mm-1.2mm |
| Aansluiting | Euro |
| Lengte optie | 3.0m (10ft), 4.0m (13ft), 5.0m (16ft) |
| Materiaal | Metaal, Plastic |
| Kleur | Grijs, Metallic, Zilver |
| Toorts Onderdelen | Onderdelen |



