| Toorts | PRO26 |
|---|---|
| Torch Body/Neck | Standard (Fixed Neck), Flex, Valve, Valve Flex |
| Toorts Type | TIG |
| TIG Type | PRO |
| Grip | PRO |
| Koeling | Air |
| DC Rating | 200A @ 60% Duty Cycle |
| AC Rating | 150A @ 60% Duty Cycle |
| Electrode Diameter Optie | 0.5mm-4.0mm (0.020"-5/32") |
| Lengte optie | 4m (12ft), 8m (25ft) |
| Toorts Kabel Design | 2 Piece, Rubber |
| Toorts Schakelaar Opties | 1 Knop schakelaar, 2 Knop Schakelaar, 3 Knop Schakelaar (up/down), 4 Knop Schakelaar, Potentiometer, Schakelaar en Hendel |
| Materiaal | Metaal, Plastic |
| Kleur | Grijs, Paars, Roze, Wit, Zwart |
| Toorts Onderdelen | Onderdelen |
PRO-Grip MAX™ 26 Onderdelen
Gasgekoelde TIG Onderdelen
PRO-Grip MAX™ 26 Onderdelen
Gasgekoelde TIG Onderdelen
Codenummer (SKU):
PRO26-12S1BG Spares & Parts
Categorieën: TIG Lastoortsen, TIG Lastoortsen & Onderdelen, Toortsen
Productlabels: PRO-Grip Max® Toorts Onderdelen, TIG Lastoortsen
Vanaf:
€0,61 - €3,80Prijsklasse: €0,61 tot €3,80

