| Toorts | 501W |
|---|---|
| Zwanenhals | Standaard vast |
| Toorts Type | MIG |
| MIG Type | BZL |
| Grip | PRO |
| Koeling | Water |
| CO2 | 520A @ 100% Inschakelduur |
| Mixed Gas | 430A @ 100% Inschakelduur |
| Lasdraad diameter | 1.0mm-1.6mm (0.040"-1/16") |
| Lengte Opties | 3m, 4m, 5m |
| Materiaal | Metaal, Plastic |
| Kleur | Brass, Brons, Goud, Grijs, Paars |
| Toorts Onderdelen | Verbruiksartikelen |


