| Toorts | 360A |
|---|---|
| Toorts Type | MIG |
| MIG Type | BZL |
| Grip | PRO |
| Koeling | Gas |
| CO2 | 300A @ 60% Inschakelduur |
| Mixed Gas | 270A @ 60% Inschakelduur |
| Lasdraad diameter | 0.8mm-1.2mm (0.030"-0.045") |
| Lengte Opties | 3m, 4m, 5m |
| Materiaal | Metaal, Plastic |
| Kleur | Brass, Brons, Goud, Metallic, Paars, Zilver |
| Toorts Onderdelen | Verbruiksartikelen |
PRO-Grip MAX™ 360A Onderdelen
Gasgekoelde MIG Toorts Onderdelen
PRO-Grip MAX™ 360A Onderdelen
Gasgekoelde MIG Toorts Onderdelen
Codenummer (SKU):
PRO3600 Spares & Parts
Categorieën: BZL, MIG Lastoortsen, Toortsen
Productlabels: BZL, MIG Lastoortsen, PRO
Vanaf:


