| Toorts | 200A |
|---|---|
| Toorts Type | MIG |
| MIG Type | BND |
| Koeling | Gas |
| CO2 | 200A @ 60% DC |
| Mixed Gas | 150A @ 60% DC |
| Diameter optie | 0.8mm-1.2mm |
| Aansluiting | Euro |
| Lengte optie | 3.0m (10ft), 3.6m (12ft), 4.5m (15ft) |
| Materiaal | Metaal, Plastic |
| Kleur | Goud, Grijs, Messing, Paars, Zwart |
| Toorts Onderdelen | Onderdelen |
PEZ 200E Onderdelen
Gasgekoelde Migtoorts Onderdelen
PEZ 200E Onderdelen
Gasgekoelde Migtoorts Onderdelen
Codenummer (SKU):
PEZ200E-BND-Toorts
Categorieën: BND, MIG Lastoortsen, Toortsen
Productlabels: BND, BND Onderdelen, PEZ
Vanaf:
€0,88 - €7,43Prijsklasse: €0,88 tot €7,43




