| Afmetingen | 33 mm |
|---|---|
| Contacttip Diameter Lasdraad | 0.8mm, 1.0mm, 1.2mm |
| Contacttip M | M6 |
| Contacttip Diameter | 8mm |
| Kleur | Bronzen, Roze |
| Toorts Type | MIG |
| MIG Type | FRN |
| Set Grootte | 1 Stuk |
M6 (⌀8) Contacttip
Contacttip (FRN)
M6 (⌀8) Contacttip
Contacttip (FRN)
Codenummer (SKU):
10050-FRN-CT
Categorieën: FRN, MIG Lastoortsen, Toortsen
Vanaf:
€1,52 - €2,07Prijsklasse: €1,52 tot €2,07



