| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Afmetingen | 27 × 7 mm |
| Draaddiameter | 0.6mm, 0.8mm, 1.0mm, 1.1mm, 1.2mm, 1.4mm |
| Contacttip M | M6 |
| Diameter | 7mm |
| Contacttip Lengte | 27mm |
| Contacttip Materiaal | CuCrZr |
| Kleur | Brons, Roze |
| Toorts Type | MIG |
| MIG Type | ESB |
| Set Grootte | 1 Stuk |




