| Afmetingen | 35 mm |
|---|---|
| Contacttip Diameter Lasdraad | 0.8mm, 1.0mm, 1.2mm, 1.4mm, 1.6mm |
| Contacttip M | M10 x 1.25 |
| Contacttip Diameter | 10mm |
| Kleur | Bronzen, Roze |
| Toorts Type | MIG |
| MIG Type | FRN |
| Set Grootte | 1 Stuk |
M10 x 1.25 (⌀10) Contacttip
Contacttip (FRN)
M10 x 1.25 (⌀10) Contacttip
Contacttip (FRN)
Codenummer (SKU):
11570-FRN-CT
Categorieën: FRN, MIG Lastoortsen, Toortsen
Vanaf:
€2,92



