De P3833 MIG lashandschoen heeft een nauwe pasvorm, waardoor je een superieure controle hebt over de vingertoppen. Dankzij het zwarte zacht geitenleder is de handschoen erg soepel met ideale positiecontrole.
Kenmerken
- Zacht geitleder
- Geschikt voor het dragen bij MMA, MIG en plasma toepassingen.
- Nauwe pasvorm voor maximaal comfort en controle.
- Rund split lederen rug.
- Superieure controle over de vingertoppen.
- Superieure positiecontrole.
- Panther A-kwaliteit
- Beschikbare maten: Maat 8 (M), Maat 9 (L), Maat 10 (XL), Maat 11 (XXL)
De juiste maat kiezen (maattabel)
- Deze handschoenen zijn aansluitend (ontwikkeld om een nauwe pasvorm te hebben). Draag je liever een ruimere lashandschoen? Kies dan een maat groter.
- Niet zeker van de juiste maat? Onze collega’s hebben de handschoenen voor je uitgetest. Meet je hand met een meetlint zoals hieronder aangegeven staat. Kijk welke maat het beste overeenkomt met één van onze collega’s. We raden je de bijhorende adviesmaat aan.
Slijtvast |
Bestand tegen cirkelzaagbladen |
Scheurbestendig |
Lekbestendig |
Vingervaardigheid – Niveau 4 |
Kleine spat gesmolten metaal |
Vlamvertragend |
Bestand tegen contacthitte |
Convectiewarmte |
Normering
Werkkleding en persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM) moeten voldoen aan Europese veiligheidsnormen.
Alle Parweld lashandschoenen zijn getest en gecertificeerd tot norm: BS EN 420, BS EN 388, BS EN 407 en CE gecertificeerd. Daarnaast worden deze door een derde partij getest en goedgekeurd.
- BS EN 388:2016 + A1:2018
- BS EN 407:2020
- BS EN 12477:2001
- BS EN ISO 21420:2020





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.