| Gewicht | 12 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 460 × 170 × 320 mm |
| Fase | Enkele Fase |
| Lasmachine Stijl | Draagbaar |
| Machine Type | Inverter |
| Maximale stroom | 200A DC |
| Uitgang Current for 230V | 5-200A DC, 10-200A AC |
| Uitgang Current for 110V | 5-140A DC, 10-140A AC |
| Inschakelduur (240V) | 200A @ 25% Inschakelduur |
| Inschakelduur (110V) | 140A @ 40% Inschakelduur |
| Primaire spanning | 1 x 110V, 1x 240V |
| Input Current (Eff) | 17.5A, 21A |
| Uitgang | AC, DC |
| Pulsbereik | 2 – 500Hz |
| AC frequentie | 25 – 250Hz |
| Zekering | 16A T (240V), 32A T (110V) |
| KVA | 6,4 |
| Generator grootte | 9 KVA (vereist AVC) |
| Koeling | Gas of watergekoeld (afhankelijk van gekozen type) |
| Inclusief | 3 meter massakabel, 3 meter MMA-kabel, gasslang |
| Speciale Kenmerken | 2T/4T Schakelaarsysteem, HF TIG, Lift TIG en MMA, Pulsfunctie voor superieure boogcontrole, Synergische besturing voor TIG-lassen, TIG-modus |
| Garantie | 2 Jaar Carry-In garantie |
| Voldoet aan | IP23S, ISO/IEC 60974-1, ISO/IEC 60974-6 & RoHS compliant |






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.