| Afmetingen | 35 mm |
|---|---|
| Contacttip Diameter Lasdraad | 0.8mm, 1.0mm, 1.2mm |
| Contacttip M | M8 |
| Contacttip Diameter | 8mm |
| Kleur | Bronzen, Roze |
| Toorts Type | MIG |
| MIG Type | FRN |
| Set Grootte | 1 Stuk |
M8 (⌀8) Contacttip
Contacttip (FRN)
M8 (⌀8) Contacttip
Contacttip (FRN)
Codenummer (SKU):
12910-FRN-CT
Categorieën: FRN, MIG Lastoortsen, Toortsen
Vanaf:
€1,39 - €2,61Prijsklasse: €1,39 tot €2,61



