| Toorts | 300A |
|---|---|
| Toorts Type | MIG |
| MIG Type | BND |
| Koeling | Gas |
| CO2 | 300A @ 60% DC |
| Mixed Gas | 200A @ 60% DC |
| Diameter optie | 0.8mm-1.2mm |
| Aansluiting | Euro |
| Lengte optie | 3.0m (10ft), 3.6m (12ft), 4.5m (15ft) |
| Materiaal | Metaal, Plastic |
| Kleur | Goud, Grijs, Messing, Paars, Zwart |
| Toorts Onderdelen | Onderdelen |





