| Gasmondstuk Bores | 11mm, 13mm |
|---|---|
| Contacttips | ECu, CuCrZr |
| Ecu Tip Draad | 0.6mm, 0.8mm CO2, 0.8mm, 0.9mm |
| CuCrZr Tip Draad | 0.6mm, 0.8mm CO2, 0.8mm, 0.9mm, 1.0mm |
| Tip Adaptor | M6 Tip Schroefdraad met M10 Nek Schroefdraad |
| Toorts Type | MIG |
| MIG Type | ESB |
| Toorts Onderdelen | Onderdelen |




