| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Afmetingen | 37 × 9 mm |
| Draaddiameter | 0.8mm, 0.9mm, 1.0mm, 1.2mm, 1.4mm, 1.6mm |
| Contacttip M | M8 |
| Diameter | 9mm |
| Contacttip Lengte | 37mm |
| Contacttip Materiaal | CuCrZr |
| Kleur | Brons, Roze |
| Toorts Type | MIG |
| MIG Type | ESB |
| Set Grootte | 1 Stuk |
M8 37mm x 9mm Contacttip
CuCrZr Contacttip (ESB)
M8 37mm x 9mm Contacttip
CuCrZr Contacttip (ESB)
Codenummer (SKU):
468-502-CT-ESB
Categorieën: ESB, MIG Lastoortsen
Vanaf:
€1,89 - €2,16Prijsklasse: €1,89 tot €2,16


