| Afmetingen | 50 mm |
|---|---|
| Bore Grootte | 18.7mm |
| Insulator Breedte | 15.5mm |
| Insulator Lengte | 50mm |
| Kleur | Wit |
| Toorts Type | MIG |
| MIG Type | ESB |
| Set Grootte | 1 Stuk |
50mm Gasmondstuk Insulator (400)
15,5mm | 18,7mm Insulator (ESB)
50mm Gasmondstuk Insulator (400)
15,5mm | 18,7mm Insulator (ESB)
Codenummer (SKU):
366-396-004
Categorieën: ESB, MIG Lastoortsen
Vanaf:
€2,22


