| Afmetingen | 60 mm |
|---|---|
| Gasmondstuk Bore | 14mm |
| Schroefdraad | M18 |
| Gasmondstuk Lengte | 73mm |
| Inclusief Insulator | Yes |
| Kleur | Metallic, Zilver |
| Toorts Type | MIG |
| MIG Type | ESB |
| Set Grootte | 1 Stuk |
73mm M18 Gasmondstuk
Klemveer/Gasmondstuk (ESB)
73mm M18 Gasmondstuk
Klemveer/Gasmondstuk (ESB)
Codenummer (SKU):
366-N-881-ESB
Categorieën: ESB, MIG Lastoortsen
Vanaf:
€8,12



