| Toorts | 150A |
|---|---|
| Zwanenhals | Vast |
| Toorts Type | MIG |
| MIG Type | BZL |
| Grip | PRO |
| Koeling | Gas |
| CO2 | 180A @ 60% Inschakelduur |
| Mixed Gas | 150A @ 60% Inschakelduur |
| Lasdraad diameter | 0.6mm-1.0mm (0.023"-0.040") |
| Lengte Opties | 3m, 4m, 5m |
| Materiaal | Metaal, Plastic |
| Kleur | Grijs, Metallic, Paars, Zilver |
| Toorts Onderdelen | Verbruiksartikelen |
PRO-Grip MAX™ 150A Onderdelen
Gasgekoelde MIG Toorts Onderdelen
PRO-Grip MAX™ 150A Onderdelen
Gasgekoelde MIG Toorts Onderdelen
Codenummer (SKU):
PRO1500 Spares & Parts
Categorieën: BZL, MIG Lastoortsen, Toortsen
Productlabels: BZL, MIG Lastoortsen, PRO
Vanaf:
€3,68 - €4,38Prijsklasse: €3,68 tot €4,38



