| Toorts | PRO18 |
|---|---|
| Torch Body/Neck | Standard (Fixed Neck) |
| Toorts Type | TIG |
| TIG Type | PRO |
| Grip | PRO |
| Koeling | Water |
| DC Rating | 400A @ 100% Duty Cycle |
| AC Rating | 300A @ 100% Duty Cycle |
| Electrode Size Options | 0.5mm-4.8mm (0.020"-3/16") |
| Lengte optie | 4m (12ft), 8m (25ft) |
| Toorts Kabel Design | Rubber |
| Toorts Schakelaar Opties | 1 Knop schakelaar, 2 Knop Schakelaar, 3 Knop Schakelaar (up/down), 4 Knop Schakelaar, Potentiometer, Schakelaar en Hendel |
| Materiaal | Metaal, Plastic |
| Kleur | Grijs, Paars, Roze, Wit, Zwart |
| Toorts Onderdelen | Onderdelen |



