| Toorts | XP8, 300A |
|---|---|
| Toorts Type | MIG |
| MIG Type | XP8 |
| Koeling | Gas |
| XP8 Inschakelduur | 80% |
| CO2 | 375A – 11.7kW @ 100% |
| Mixed Gas | 280A – 8.4kW (95/5), 300A – 8.7kW (80/20) |
| Diameter optie | 0.8mm-1.2mm |
| Aansluiting | Euro |
| Lengte optie | 3.0m (10ft), 4.0m (13ft), 5.0m (16ft) |
| Materiaal | Metaal, Plastic |
| Kleur | Grijs, Metallic, Zilver |
| Toorts Onderdelen | Onderdelen |
XP8 300A Onderdelen
Gasgekoelde Migtoorts
XP8 300A Onderdelen
Gasgekoelde Migtoorts
Codenummer (SKU):
XP8-300A Spares & Parts
Categorieën: MIG Lastoortsen, Toortsen, XP8
Productlabels: XP8, XP8 Onderdelen
Merk: XP8
Vanaf:
€2,82 - €18,34Prijsklasse: €2,82 tot €18,34



